e-mail:    anna_zajac@opoczta.pl

tel.:         662-279-452

Terapia dzieci dwujęzycznych

Właśnie wróciliście Państwo ze swoją pociechą z zagranicy. Dziecko ma problem z wymową polskich słów, z gramatyką, budowaniem poprawnych wypowiedzi, przekręca wyrazy, myli słowa? Nie warto czekać, należy jak najszybciej zgłosić się z dzieckiem na terapię. Tu oprócz ćwiczeń artykulacyjnych, dziecko wykonuje szereg zadań językowych, które mają na celu poszerzanie jego słownictwa czynnego. Uczy się budować poprawnie zdania, pisać i czytać, bo również często z płynnym czytaniem dzieci mają problemy. Zachęcam rodziców, którzy przyjeżdżają z dzieckiem na czas wakacji lub ferii do skorzystania z konsultacji i diagnozy. Dzięki temu otrzymacie Państwo cenne wskazówki do dalszego postępowania. Należy pamiętać, że leczenie wad wymowy jest procesem długotrwałym i wymaga systematyczności. Kilka spotkań z pewnością nie przyniesie oczekiwanych efektów. Tu więcej o diagnozie i terapii wad wymowy .

Oferta:

Mam nadzieję, że niniejsza oferta spełni Państwa oczekiwania. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Czytaj więcej...

Afazja

Podstawą planowania terapii chorego z afazją jest dokładna diagnoza jego umiejętności językowych. Po opracowaniu informacji na temat stopnia i rodzaju zaburzeń, można przygotować indywidualny plan terapii, którego celem będzie odbudowa struktur języka.

Czytaj więcej...
Wady wymowy

Co zrobić, jeśli dziecko się sepleni, zamiast rowerek mówi „łowełek”. Przede wszystkim systematycznie ćwiczyć. Na tych zajęciach dzieci uczą się prawidłowej wymowy, ćwiczą aparat artykulacyjny, poszerzają swój słownik, uczą się budować poprawne wypowiedzi.

Czytaj więcej...